Ferguson Ariva 102E HD mini

Podpora Wi-Fi

• , zakoupeno v HITYshop.cz

• Velikost
    • Na přístroji by mohla být led o stavu ON OFF

Moje očekávání Ferguson Ariva 102E HD mini splnil, ve stolku mi vzniklo dokonce místo. :-)

Teletext
Rodičovský zámek
Podpora Wi-Fi

Pro své malé rozměry je ideální pro umístění přímo za televizor na přiložený samolepící držák. Na viditelné místo stačí umístit pouze externí IR čidlo.

Přijímač je vybaven univerzální čtečkou karet a USB vstupem pro externí disk, na který můžete nahrávat vysílané pořady nebo přehrávat hudbu, fotky a videa (podpora formátů MP3, OGG, FLAC, AVI, Xvid, MPEG, MPG, VOB, TS, TRP, MP4, MKV, JPEG).

Přijímač disponuje také možností připojení k internetu přes ethernetový konektor RJ45.

Parametry přístroje:

• podpora MPEG-2, MPEG-4, MPEG-4 AVC/H.264
  • univerzální čtečka karet podporující české karty (CRW/ICE/Irdeto)
  • PVR funkce pro nahrávání pořadů
  • nahrávka se ukládá v dekódovaném stavu a lze ji přehrát v PC
  • prohlížení oblíbených internetových aplikací  YouTube apod.
  • možnost připojení WiFi adaptéru (není součástí balení)
  • uživatelsky jednoduché OSD menu
  • podpora rozlišení až 1080p
  • EPG programový průvodce, teletext, podpora titulků
  • favoritní skupiny TV a Rádio kanálů
  • podpora DiSEqC 1.0, 1.2 a, Usals
  • rodičovský zámek
  • funkce Time Shift
  • univerzální ovladač RCU-500V2
  • spotřeba ve stand-by < 1W

Konektory:

• HDMI (provedení krátký HDMI kabel s výstupním konektorem)
  • LAN, RS232 port, USB

• sdílení
    • IPTV
    • imitace Smart TV
    • mraky možností
    • velké možnosti nastavení a časovačů
    • hřeje, ale chladí se
    • krátký kabel HDMI

Tento produkt mám již nějaký rok, ze začátku mě příjemně překvapil a ani po letech mě nepřestává překvapovat. Zatím jsem nenašel nic co by neuměl.
    Ano sice hřeje, ale pokud ho nemáte před oknem kde na něho svítí slunko uchladí se s přehledem. Kartu jsem měl od Skylinku a v pořádku.
    Satelit jde naladit s přehledem, pokud si nevíte rady je spousta dostupných manuálů které nejsou nikterak složité.
    Líbí se mi jemně podsvícený ovladač.
    Bohužel HDMI kabel by mohl být delší nedosáhne mi moc na volnější plochu zádě TV.
    Díky internetu který lze připojit jak kabelem tak i modulem do USB co Vám umožní spojení WIFI z hloupé televize udělat "Smart"

Je v češtině, neustále vychází nový firmware tudíž krabička není opomenuta vývojáři.

Krásně zvládá přehrávání FullHD filmů z externích disků přes USB

Za mě 10/10, ani jsem neměl tušení o tom co jsem si koupil za poklad.

Vřele doporučuji

• malý, za TV není ani vidět a ušetří místo,cena dobrá
    • je pravda, dost hřeje, ale nemá to na nic vliv, chladí se prostě přes kovový obal přístroje

ušetří místo, cena dobrá - nedám na něj dopustit - další přřstroj bych volil stejný či podobný

• Jednoduchý přijímač, jednoduché ovládání, perfektní soft.podpora jak orig.soft. tak i neoriginální.
    • podporuje jen karty Skylink-výměna!!!

Jednoduchý přijímač, který i přehrát dokáže skoro každý. Komu chybí na přijímači kontrolka stavu zapnutí má smůlu. Je tak malý a umístěn přece za TV a je tedy zbytečná!!! To vědí i ti Poláci. Kontrolka zapnutí je na infra přijímači.

• , zakoupeno v HITYshop.cz

• Velikost