Ferguson Ariva 152

Rodičovský zámek
HD
Podpora Wi-Fi

• , zakoupeno v Kenex s.r.o

• Příjem z několika družic.
    • Příjem pozemního vysílání.
    • Možnost příjmu DVB-T2
    • Univerzální čtečka funguje bez problému na karty Irdeto ICE/Skylink
    • Jednoduchá obsluha.
    • Občas se musí resetovat - / může to být i kartou /.

Mám dva roky starší typ přístroje Ferguson, který dobře funguje, pro rozšíření jsem zakoupil uvedený nový jednoduchý receiver, zatím spokojenost. Kromě uvedeného mně oslovila i cena produktu, protože na běžné sledování TV bohatě stačí a k tomu se dá nastavit na několik družic i pozemní vysílání. Dobrý výrobek pro běžné používání, cena odpovídá kvalitě.

• , zakoupeno v Fonetip.cz

Chtěla jsem zařízení pro příjem DVBT a DVBS. Četla jsem výsledky testu tohoto přístroje, hodnocení bylo velmi dobré, cena příznivá. Velmi dobrý obraz i v HD kvalitě. Možnost vytvořit až 32 skupin oblíbených stanic. Jsem spokojená.

Teletext
Rodičovský zámek
HD
Podpora Wi-Fi

Vylepšený model oblíbeného přijímače Ferguson Ariva 150 Combo. Nový model Ferguson Ariva 152 Combo nabídne oproti předchůdci navíc DVB-T2 tuner, který umožní do budoucna příjem kanálů šířených normou DVB-T2.

Přijímač disponuje USB konektory pod předním krytem a na zadním panelu, které umožňují připojení externího disku (USB flashdisk, USB HDD). Díky tomu je možné přehrávat MP3, OGG, FLAC, MPEG, AVI, Xvid, MPG, VOB, TS, TRP, MP4, MKV a prohlížet nahrané fotografie ve formátu JPEG. Na připojené USB zařízení je také možné nahrávat, případně pomocí USB provádět softwarové aktualizace přijímače.

Ariva 152 HD Combo umožňuje jeden satelitní program nahrávat a na další ze stejného transpondéru se dívat. U pozemního vysílání je možné nahrávat dva programy současně z jednoho multiplexu. Při nahrávání pozemního vysílání se můžete dívat na satelitní vysílání a naopak.

V nastavení je možné si zvolit jak se program bude ukládat na disk a to ve formátu PS (program stream) nebo TS formátu (transport stream)

Přijímač disponuje také možností připojení k internetu přes ethernetový konektor RJ45.

Parametry přístroje:

• podpora MPEG-2, MPEG-4, MPEG-4 AVC/H.264 a DVB-T/DVB-T2
  • univerzální čtečka karet podporující české karty CSLink/Skylink/UPC
  • USB 2.0 konektor na předním a zadním panelu
  • časovač až pro 32 událostí
  • uživatelsky jednoduché OSD menu
  • podpora rozlišení 720p & 1080
  • EPG programový průvodce, teletext, podpora titulků
  • favoritní skupiny TV a Rádio kanálů
  • podpora DiSEqC 1.0, 1.2 a, Usals
  • rodičovský zámek
  • funkce rychlého vyhledávání kanálů QuickFind
  • funkce Time Shift
  • podpora WiFi dongle 802.11b/g/n
  • přístup k youtube, youporn, dailimotion, rss, pogoda, google maps
  • univerzální ovladač RCU-540

• 2x USB
  • optický digitální výstup
  • rozměry 260x180x50 mm

• , zakoupeno v Kenex s.r.o

• Příjem z několika družic.
    • Příjem pozemního vysílání.
    • Možnost příjmu DVB-T2
    • Univerzální čtečka funguje bez problému na karty Irdeto ICE/Skylink
    • Jednoduchá obsluha.
    • Občas se musí resetovat - / může to být i kartou /.

• , zakoupeno v Fonetip.cz