Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Topfield 6000CR

Topfield 6000CR

70%

Přidat recenzi

Průměr z 8 hodnocení.

Topfield - Cryptoworks

"bBAZAROVÝ PRODUKTr Produkt může být poškozený, bez oroginálního obalu, bez kompletního příslušenství nebo krátkodobě používaný s běžnými známkami opotřebení.r "Vada konkrétního produktu: Tento produkt byl krátkodobě používán.tbr iNa produkt je poskytován... více »

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Vyhledat produkt ve fulltextu

Výrobce

Topfield

opravit

Cryptoworks

Cryptoworks

ano

opravit

"bBAZAROVÝ PRODUKTr Produkt může být poškozený, bez oroginálního obalu, bez kompletního příslušenství nebo krátkodobě používaný s běžnými známkami opotřebení.r "Vada konkrétního produktu: Tento produkt byl krátkodobě používán.tbr iNa produkt je poskytována snížená záruční doba 12 měsíců. Ta se nevztahuje na zmíněné vady, které byly předmětem slevy výrobku.ip Popis: FUNKCE digitální MPEG-2 a plně kompatibilní s DVB vestavěná čtečka karet pro systém CRYPTOWORKS DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 a USALS (DiSEqC 1.3) 5000 volitených pozic (TV a rádio) podpora vícejazyčného audia podpora vícejazyčného textu v menu přepínání mezi programy za méně než 1 sekundu úprava seznamu programů úprava seznamu oblíbených programů podpora 30 skupin favoritních programů …

» Celá specifikace produktu


V porovnání cen u produktu Topfield 6000CR již není zařazen žádný obchod. Doporučujeme Vám tyto podobné produkty:

Recenze Topfield 6000CR

Anonym

Anonym

Přidáno: 8. února 2010

70%

 • Funkčně bezchybný
 • Bohužel často odchází zdroj, výrobce použil elity na příliš nízké napětí ty se časem špičkovým napětím nafouknou a posléze odejdou.

Výborná volba, ale nevypínat od sítě.

 • Je tato recenze užitečná?
 • Ano (7)
 • Ne (1)
Ověřený zákazník Aukro.cz

JIŘÍ CHLÁPEK

Přidáno: 20. listopadu 2009

Zakoupeno v Aukro.cz

100%

 • MÁM NĚKOLIK SATELITNÍCH PŘIJÍMAČŮ (FERGUSON 9000, HUMAX 5900, TOPFIELD TF6000CR, TOPFIELD TF 4000 PVR A PHILIPS 9500). JEDINÝ Z NICH, RECEIVER TOPFIELD 6000, MÁ V MENU BEZCHYBNOU ČEŠTINU A NAPROSTO SROZUMITELNÉ A PŘEHLEDNÉ MENU. KDO PŘIJÍMÁ ČESKÉ NEBO SLOVENSKÉ PROGRAMY NAPŘ. Z KARTY SKYLINK, DOPORUČUJI MU PRÁVĚ TENTO PŘÍSTROJ. UŽÍVÁM JEJ PŘES ROK BEZ JEDINÉHO PROBLÉMU A JEŠTĚ TÉMĚŘ ROK A PŮL BUDE V ZÁRUCE. NOVÝ SATELIT MŮŽETE ZAREGISTROVAT NA SERVERU www.topfield.cz - NAJDETE TAM STRÁNKU, JAK SATELIT ZAREGISTROVAT, A TÍM ZÍSKÁTE PRODLOUŽENÍ ZÁRUKY.
 • Prodloužení záruky je nástavba standardní záruční doby 24 měsíců ode dne zakoupení o dobu 6 měsíců bezplatného servisu.
 • Výrobek musí splňovat tyto podmínky:
 • Výrobek je bez známek mechanického poškození, není porušena plomba na výrobku, nesmí být přehrán vlastní firmware jiným nevhodným firmwarem.
 • J.CH.

TOPFIELD 6000 MÁ V MENU BEZCHYBNOU ČEŠTINU A NAPROSTO SROZUMITELNÉ A PŘEHLEDNÉ MENU. KDO PŘIJÍMÁ ČESKÉ NEBO SLOVENSKÉ PROGRAMY NAPŘ. Z KARTY SKYLINK, DOPORUČUJI MU PRÁVĚ TENTO PŘÍSTROJ. UŽÍVÁM JEJ PŘES ROK BEZ JEDINÉHO PROBLÉMU A JEŠTĚ TÉMĚŘ ROK A PŮL BUDE V ZÁRUCE. NOVÝ SATELIT MŮŽETE ZAREGISTROVAT NA SERVERU www.topfield.cz - NAJDETE TAM STRÁNKU, JAK SATELIT ZAREGISTROVAT, A TÍM ZÍSKÁTE PRODLOUŽENÍ ZÁRUKY.
Prodloužení záruky je nástavba standardní záruční doby 24 měsíců ode dne zakoupení o dobu 6 měsíců bezplatného servisu.
Výrobek musí splňovat tyto podmínky:
Výrobek je bez známek mechanického poškození, není porušena plomba na výrobku, nesmí být přehrán vlastní firmware jiným nevhodným firmwarem.

 • Je tato recenze užitečná?
 • Ano (5)
 • Ne

Vývoj ceny Topfield 6000CR

Alternativní produkty

Mascom MC2600HD

Mascom MC2600HD

od 2 504 Kč (59 e-shopů)

Optibox miniZebra HD

Optibox miniZebra HD

od 2 173 Kč (76 e-shopů)

Topfield SBI 2060

Topfield SBI 2060

od 2 047 Kč (71 e-shopů)