Xtrend ET7000

• , zakoupeno v HI-DEF.cz

• Dvoujádro 2x751MHz = 2000DMIPS
    • 256Mb Flash paměť = místo pro více pluginů
    • malá krabička
    • netopí jako ET4000 ! (použit lepší procesor i komponenty desky)
    • CI slot
    • eSATAp = napájení disku z přijímače!
    • s Enigmou2 HDMU neskutečně čistý ostrý HD/SD obraz
    • už jsou nové ovladače
    • dálkové ovládání je méně citlivé včetně tvrdých lupajících tlačítek
    • občas přístroj divně (ne)reaguje jak by měl (ET4000 ovladač je daleko lepší)

Kupoval jsem ho za prodaný ET4000 jako jeho plnohodnotnou náhradu s tím že větší Flash i dvou jádro s frekvencí a CI slot dělají v této třídě TOP model se špičkovým obrazem který subjektivně nabízí E2 od HDMU !
    Jsem plně spokojen přijímač funguje perfektně až na drobnost neaktivního optického zvukového výstupu na který nereaguje moje TV ani receiver taktéž u souseda nefungovalo po vrácení prodejci z HI-DEF.cz u něho udajně vše fungovalo a poslal mi to zpět jako vyřešenou věc - což považuji za nefér jednání a v tomto obchodě nedoporučuji nakupovat !!!

Za cenu 4-5tisíc nekoupíte lepší jedno tunerový přístroj s CI slotem a dvou jádrem na Linuxu s velkou podporou E2
    obraz je na úrovni High-end přijímačů které jsou mnohdy 2x dražší !
    Samotný přístroj nemá ve střední cenové/výkonnostní třídě konkurenci.

EDIT 21.8.2016
    bohužel jsem přečetl reakci obchodu na tuto recenzi která je pod touto recenzí a doplňuji:
    Ano přístroj byl reklamován a odzkoušen u dalších sousedů se satelitem a opravdu optický výstup nefunguje protože byl nezávisle zapojen do několika zesilovačů několika optickými kabely !!!
    Obchod mi tvrdil že funguje a vrátil ho tak i když jsem upozorňoval že chci další nový přístroj což mi bylo podle zákona odmítnuto! Tento obchod nepovažuji za solidní a pozor na něj bohužel nepomlouvám je to všechno tak jak píšu protože před tímto přístrojem tu byl zapojen ET 4000 a ten fungoval optikou na zesilovač úplně normálně se stejným kabelem !!!
    Šmejdi se najdou prostě všude.

HI-DEF.cz (prodejce)

Digitální optický výstup u tohoto modelu i u tohoto kusu funguje naprosto správně. Pokud máte zájem tak mohu Vám to mohu dokázat. Chyba je někde u vás. Přístroj jsme na vaši žádost zkoušeli. Prosíme nepomlouvejte. Pokud máte dojem, že přijímač nefunguje tak jej můžete samozřejmě reklamovat. Popisovaná vada se nevyskytla ani u jediného kusu z celé řady prodaných přijímačů, může být problém kabelu, zkuste jiný. HI-DEF.cz

Teletext
HD

Xtrend ET7000 je novinkou na našem trhu. Jedná se o modernizaci staršího ET4000. Xtrend ET7000 dostal hlavně nový procesor a CI slot pro CAM moduly. Zachává si minimalistické provedení, externí 12V napájení a přidává rychlost a kvalitu obrazu. Navíc je možné jej vybavit externím pevným diskem pro záznam pořadů. To vše v příjemné cenové relaci, to jsou hlavní výhody nového ET7000.

• solidní obraz
    • dnešní cena = dá se pořídit lepší přístroj za levnější cenu !
    • kvalita = moc dlouho nevydrží

Koupeno za náhradu ET4000
    po roce odešel optický výstup , po dalším roce a půl odešel procesor !!! přístroj docela hřál .
    Nedoporučuji - kvalita je horší
    XTrend už nechci vidět
    Koupil jsem levnější podobný a to Formuler F3 ale má lepší obraz !!!

• , zakoupeno v HI-DEF.cz

• Dvoujádro 2x751MHz = 2000DMIPS
    • 256Mb Flash paměť = místo pro více pluginů
    • malá krabička
    • netopí jako ET4000 ! (použit lepší procesor i komponenty desky)
    • CI slot
    • eSATAp = napájení disku z přijímače!
    • s Enigmou2 HDMU neskutečně čistý ostrý HD/SD obraz
    • už jsou nové ovladače
    • dálkové ovládání je méně citlivé včetně tvrdých lupajících tlačítek
    • občas přístroj divně (ne)reaguje jak by měl (ET4000 ovladač je daleko lepší)

obraz je na úrovni High-end přijímačů které jsou mnohdy 2x dražší !
    Samotný přístroj nemá ve střední cenové/výkonnostní třídě konkurenci.

EDIT 21.8.2016
    Šmejdi se najdou prostě všude.

HI-DEF.cz (prodejce)

• Opravdu skvělý stroj, chce si to trochu vyhrát.
    • Ovládání poněkud nedotažené, dá se zvyknout, ale se skřípěním zubů...
    • Procesor již přehraje plynule náročná mkv (zde je vidět rozdíl oproti ET4000).
    • Bleskový boot a zálohování.
    • Vysoký zdvih tlačítek ovladače, neergonomické uspořádání (u barevných tl.).
    • Absence gigabit LAN, to stroj rozhodně měl mít.

Výborné.
    Koupil jsem na Amazon.de a cena byla o 1 500,- nižší i přes naprosto šílený kurz Kč/Euro. Tedy ještě nižší než u ET4000.
    Za dva dny přístroj doma. Bohužel u nás tedy cenově velmi přemrštěné.
    Komu se nebude zdát cena na Amazonu, tomu doporučuji provést nákup až ke kase, aby viděl výslednou cenu.
    Reklamace řeší Amazon obratem zasláním nového a vyzvednutím vadného.
    U nás už tyto věci nakupovat nebudu.
    Nutno podotknout, že pro případné zájemce koupě přístroje znamená hodiny studií internetových diskusí a návodů, pokud se nikdy se systémem E2 nesetkali.
    Když se to člověk naučí, není sebemenší problém.

• Pohoda stroj, rychlý procesor, brilantní obraz.
    • -

Doporučuju hračičkům s Linuxem.