GigaBlue UHD IP 4K

20 %
GigaBlue UHD IP 4K přichází s novým designem a ještě větším výkonem! GigaBlue UHD 4K DVB-S/S2+IP, Linux, Enigma 2 GigaBlue UHD IP 4K přichází s novým designem a ještě větším...
2 999 Kč
Info v obchodu
Doporučená nabídka Sapro

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchodu100 % • 411 recenzíDalší informace

Popis produktu

GigaBlue UHD IP 4K přichází s novým designem a ještě větším výkonem! GigaBlue UHD 4K DVB-S/S2+IP, Linux, Enigma 2 GigaBlue UHD IP 4K přichází s novým designem a ještě větším...

Parametry produktu

Rozlišení 4K
ano

Recenze

  Parametry produktu

  Rozlišení 4K
  ano

  Popis produktu

  GigaBlue UHD IP 4K přichází s novým designem a ještě větším výkonem!

  GigaBlue UHD 4K DVB-S/S2+IP, Linux, Enigma 2

  GigaBlue UHD IP 4K přichází s novým designem a ještě větším výkonem!

  Charakteristika položky     1x DVB-S2 single tuner pro satelitní příjem     Rychlejší CPU: ARM Cortex A53, Quad Core 64bit, 15 000 DMIPS     8 GB eMMC Flash / 1 GB RAM DDR3 SDRAM     2x USB (zadní)     1x HDMI     1x čtečka SD karet     Slot 1x RS-232     S / PDIF (optický audio výstup)     Skenování naslepo, aktualizace SW přes internet, OTA aktualizace     SAT> IP klient, multiroom, multiboot     Časový posun, funkce časovače     Ethernet (RJ-45/100 / 1000 Mbps) rozsah dodávky     Gigablue UHD IP 4K + DVB-S2 jediný tuner     dálkové ovládání     2x AAA baterie     HDMI kabel (1,5m)     Externí napájení 12V / 2A     Návod k obsluze v němčině  

  Přístroj dodáváme nepředinstalovaný!

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  0zákazníků doporučuje produkt
  1zákazník nedoporučuje produkt
  20 %
  průměr z 1 hodnocení
  5
  0 ×
  4
  0 ×
  3
  0 ×
  2
  0 ×
  1
  1 ×
  • Nedoporučuje produkt

   20 %
   • UHD rozlišení a dva tunery.Nic víc mě nenapadá
   • DO téměř nepoužitelný,na tlačítka se musí vyvinout značný tlak.
   • Absence displaye.
   • Absence wifi,musí se vést další kabel.
   • Oba USB jsou vzadu,jeden by měl vpředu.
   • Při rychlém posunu přehrávání vpřed neodpovídají danné rychlosti,navíc se seká.Při rychlém posunu vzad poskakuje skoro na místě a při větší rychlosti se okamžitě vrátí na začátek.
   • Při rychlém posunu vpřed/vzad zmizely infa o rychlostech,stejně tak i při zastavení symbol pauzy.

   Tento přístroj jsem si koupil kvůli nahrávání a také kvůli HbbTV,což moje 5 let stará TV neumožňuje.Navíc mě lákala i cena těsně pod 3tisíci.V obchobě jsem si nechal udělat nastavení i instalaci pluginů.Udělali to dobře,takže jsem už prováděl jen malou korekci.Jenže zklamání přišlo,když jsem vzal do ruky DO.Tlačítka reagují až na velmi silný stisk,navíc se někdy spínají i dva současně.Nahrávání (což byl hlavní důvod koupě) je spolehlivé,ale ne už přehrávání,kdy při rychlém posunu se seká a rychlost neodpovídá nastavení,přetáčení vzad se nedá použít.Navíc asi po 2 měsících zmizely z obrazovky údaje o rychlostech posunu i zastavení-pauza.Nevím jak to obnovit,v nastavení to není a nenašel jsem to vlastně nikde.Překousnu absenci displaye i wifi,i když jsem musel připojit kabel navíc.Překousnu i to,že druhý USB port je vzadu a ne vpředu,kde by se lépe zasunula fleška třeba pro zhlédnutí fotek.Když to shrnu,tak na první pohled příznivá cena je vzhledem kvalitě vysoká,navíc se nezvyšuje,i když ceny elektroniky stoupají,to také svědčí o kvalitě.Bohužel kvalitní dvoutunerové S-T-B na našem trhu moc nejsou.

  • , převzato z Heureka.sk
   100 %
   • Pomer cena/kvalia

    Za malý peniaz dostanete šikovný prijímač s celkom dobre fungujúcou Enigmou. Ktomu ako bonus je skvelá podpora.

   • , převzato z Heureka.sk
    100 %

    celkom malý a svižný prijímač. Mám ho 2 dni tak ešte som úplne všetko nevyskúšal. Momentálne riešim problém s oscamom (zdielanie), ale to je asi len otázka konfigurákov. Takže za mňa super a aj nainštalované ATV je ok.

   • , převzato z Heureka.sk
    20 %

    Už mám prijímač 2 týždne a stále mám s ním problémy. Konzultoval som to a nanovo inštaloval s profesionálom ale nepomáha. Večer vypnem TV a ráno prijímač nefunguje. Treba inštalovať nanovo.