GigaBlue UHD IP 4K

GigaBlue UHD IP 4K přichází s novým designem a ještě větším výkonem! GigaBlue UHD 4K DVB-S/S2+IP, Linux, Enigma 2 GigaBlue UHD IP 4K přichází s novým designem a ještě větším...
2 999 Kč
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka Sapro

Info v obchoduZdarma95 % • 404 recenzíDalší informace

Rozlišení 4K

Rozlišení 4K

GigaBlue UHD IP 4K přichází s novým designem a ještě větším výkonem!

GigaBlue UHD 4K DVB-S/S2+IP, Linux, Enigma 2

GigaBlue UHD IP 4K přichází s novým designem a ještě větším výkonem!

Charakteristika položky     1x DVB-S2 single tuner pro satelitní příjem     Rychlejší CPU: ARM Cortex A53, Quad Core 64bit, 15 000 DMIPS     8 GB eMMC Flash / 1 GB RAM DDR3 SDRAM     2x USB (zadní)     1x HDMI     1x čtečka SD karet     Slot 1x RS-232     S / PDIF (optický audio výstup)     Skenování naslepo, aktualizace SW přes internet, OTA aktualizace     SAT> IP klient, multiroom, multiboot     Časový posun, funkce časovače     Ethernet (RJ-45/100 / 1000 Mbps) rozsah dodávky     Gigablue UHD IP 4K + DVB-S2 jediný tuner     dálkové ovládání     2x AAA baterie     HDMI kabel (1,5m)     Externí napájení 12V / 2A     Návod k obsluze v němčině

Přístroj dodáváme nepředinstalovaný!

• UHD rozlišení a dva tunery.Nic víc mě nenapadá
      • DO téměř nepoužitelný,na tlačítka se musí vyvinout značný tlak.
      • Absence displaye.
      • Absence wifi,musí se vést další kabel.
      • Oba USB jsou vzadu,jeden by měl vpředu.
      • Při rychlém posunu přehrávání vpřed neodpovídají danné rychlosti,navíc se seká.Při rychlém posunu vzad poskakuje skoro na místě a při větší rychlosti se okamžitě vrátí na začátek.
      • Při rychlém posunu vpřed/vzad zmizely infa o rychlostech,stejně tak i při zastavení symbol pauzy.

Tento přístroj jsem si koupil kvůli nahrávání a také kvůli HbbTV,což moje 5 let stará TV neumožňuje.Navíc mě lákala i cena těsně pod 3tisíci.V obchobě jsem si nechal udělat nastavení i instalaci pluginů.Udělali to dobře,takže jsem už prováděl jen malou korekci.Jenže zklamání přišlo,když jsem vzal do ruky DO.Tlačítka reagují až na velmi silný stisk,navíc se někdy spínají i dva současně.Nahrávání (což byl hlavní důvod koupě) je spolehlivé,ale ne už přehrávání,kdy při rychlém posunu se seká a rychlost neodpovídá nastavení,přetáčení vzad se nedá použít.Navíc asi po 2 měsících zmizely z obrazovky údaje o rychlostech posunu i zastavení-pauza.Nevím jak to obnovit,v nastavení to není a nenašel jsem to vlastně nikde.Překousnu absenci displaye i wifi,i když jsem musel připojit kabel navíc.Překousnu i to,že druhý USB port je vzadu a ne vpředu,kde by se lépe zasunula fleška třeba pro zhlédnutí fotek.Když to shrnu,tak na první pohled příznivá cena je vzhledem kvalitě vysoká,navíc se nezvyšuje,i když ceny elektroniky stoupají,to také svědčí o kvalitě.Bohužel kvalitní dvoutunerové S-T-B na našem trhu moc nejsou.